2015-07-09

Dziś Junak zawitał do centrum Katowic. Niesamowite jak na przestrzeni lat zmienia się miejska infrastruktura. W tym miejscu zwłaszcza wieczorem jest niezwykle urokliwie.

Ten wieczór jest wyjątkowy nie tylko ze względu na piękne zachodzące słońce. Junak postanowił właśnie dziś spotkać się z Xawierem i jego niezwykłym Junakiem 901.

Na miejscu jest już także Pan Andrzej, który prowadzi autoryzowany punkt serwisowy marki Junak w Tychach na ulicy Owczarskiej. To właśnie w tym miejscu kupiony i serwisowany był główny bohater naszego spotkania, który przejechał bez większych problemów ? uwaga ? grubo ponad 130 000 km.

Na wieść o tym egzemplarzu Junaka 901 postanowiliśmy wyrazić swoje uznanie obecnemu właścicielowi tego motoroweru. Xawier na wieść o tym, że firma ALMOT podjęła decyzję o sprezentowaniu drugiego, takiego samego egzemplarza Junaka nie uwierzył. Jednak to prawda.

W imieniu Junaka o przekazanie nowego sprzętu poprosiliśmy Pana Andrzeja. To m.in. za jego sprawą dowiedzieliśmy się o tym wyjątkowym egzemplarzu. Moment wręczenia kluczyków do fabrycznie nowego Junaka 901 chyba dla nas wszystkich był nieco... wzruszający. Za sprawą takich chwil upewniamy się, że Warto robić to co robimy i być otwartym na tych wszystkich, którzy mają wspólną pasję...

Zobacz także:

zamknij | X

W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego, junak.com.pl stosuje tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które to informacje serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego. Więcej: Polityka Cookies