2016-04-04

Za nami cztery dni targów Motor Show 2016 na których zaprezentowaliśmy swoją najnowszą kolekcję skuterów, motorowerów i motocykli. Jak zwykle zaskoczyliście nas frekwencją, ciepłymi słowami i szczerym zainteresowaniem.

Choć jesteśmy wyczerpani, to w pełni szczęśliwi. Przy okazji gratulujemy zwycięzcom wspaniałych nagród od Junaka - modelu 106 oraz RS 125. Jak zwykle konkurs Motor Show 2016 cieszył się ogromnym powodzeniem!

Za nami cztery dni targów Motor Show 2016 na których zaprezentowaliśmy swoją najnowszą kolekcję skuterów, motorowerów i motocykli. Jak zwykle zaskoczyliście nas frekwencją, ciepłymi słowami i szczerym zainteresowaniem.Choć jesteśmy wyczerpani, to w pełni szczęśliwi. Przy okazji gratulujemy zwycięzcom wspaniałych nagród od Junaka - modelu 106 oraz RS 125. Jak zwykle konkurs Motor Show 2016 cieszył się ogromnym powodzeniem!PS. A tak wyglądał finał zabawy o Junaka RS 125.

Opublikowany przez Junak na 4 kwietnia 2016Zobacz także:

zamknij | X

W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego, junak.com.pl stosuje tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które to informacje serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego. Więcej: Polityka Cookies