2017-05-25

Vintage stanowi uzupełnienie serii M12. Sprawdzona i ceniona konstrukcja otrzymała piękne, szprychowe koła, prostą kierownicę wykończoną matowym malowaniem oraz nową kanapę.

Junak M12 Vintage tym sposobem dostojnie nawiązuje do bardzo klasycznych linii, które zostały uzbrojone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Motocykl seryjnie został wyposażony także w elektroniczny wtrysk paliwa oraz układ hamulcowy CBS.

Junak M12 Vintage pozwala rozwijać prędkość maksymalną 100 km/h, przy tym zapewniając sporą dozę komfortu, pewności prowadzenia i mnóstwo radości z jazdy. To zasługa nie tylko przemyślanie zoptymalizowanego zawieszenia, ale także silnika, posiadającego wałek wyrównoważający, skutecznie eliminujący wszelkie wibracje, nawet podczas jazdy z wysokimi prędkościami obrotowymi.

Jednostka może się pochwalić duża elastycznością i szybką reakcją na każdy, nawet najmniejszy ruch manetką. To zasługa nowego osprzętu tej jednostki napędowej. Wtrysk sprawia, że serce motocykla teraz pracuje z jeszcze większą kulturą, przy zachowaniu niższego spalania. To rozwiązanie w porównaniu do gaźnika w pełni bezobsługowe, precyzyjne i długowieczne.

Do dalszych wypadów zachęcają także duże, szprychowe koła, komfortowe siedzisko, szerokie podesty oraz kierownica wyposażona w ergonomiczne manetki o sporej średnicy. To połączenie zapewnia wygodną i niczym niewymuszoną pozycję za kierownicą, co pozwala jeszcze bardziej cieszyć się z każdego przebytego kilometra.Warto zwrócić uwagę także na oświetlenie pojazdu - wydajna przednia lampa, ledowe kierunkowskazy oraz tylny klosz kryjący światła pozycyjne i stopu - te również zostały wykonane w tej nowoczesnej i energooszczędnej technologii.

Całości dopełniają wyjątkowe malowania - brązowe oraz czarne matowe, które sprawiają, że nowy Junak M12 Vintage wygląda na drodze zjawiskowo. Warto także zwrócić na liczne detale w kolorze czarnym - takie jak na przykład kierownica czy wydech.

Nowość od Junaka będzie dostępna w salonach już w czerwcu. Jego sugerowana wycena to 8299 PLN brutto.

Więcej o Junaku M12 Vintage oraz dane techniczne

Zobacz także:

zamknij | X

W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego, junak.com.pl stosuje tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które to informacje serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego. Więcej: Polityka Cookies