2014-07-28

Redakcja Blog.Junak.com.pl otrzymała od Mariusza dość szokujące wideo pokazujące wypadek w którym uczestniczył podczas rundy Alpe Adria.

Kolizja okazuje się dość nietypowa. Czech Milos Cihak odrobinkę zaspał powodując kaskadę, która w rezultacie ubiła naszego Kurczaka - Mariusza Konratowicza. Wypadek wygląda groźnie.

Tak jak widać na filmie nie wszyscy potrafią ubijać kury:). Nogi mam jeszcze spuchnięte. Musiałem dziś zastosować skuteczniejsze środki na opuchliznę. Zawody mam już niedługo - 2-3.08.2014, a kostki mam jeszcze opuchnięte - dlatego zastosowałem kurację pijawkową. Już widać efekty we wtorek kolejny zabieg i mam nadzieje że wykuruje się do zawodów - tłumaczy Mariusz Kondratowicz.

Trzymamy kciuki za Mariusza jednocześnie zastanawiając się co jest bardziej szokującym widokiem. Wypadek czy pijawki na nogach?

Zobacz także:

zamknij | X

W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego, junak.com.pl stosuje tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które to informacje serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego. Więcej: Polityka Cookies