2015-04-14

Junak notuje w okresie styczeń - marzec 982,5% wzrostu względem analogicznego okresu ubiegłego roku - takie dane dostarcza najnowszy raport PZPM. W pierwszym kwartale 2015 zarejestrowano w Polsce 682 motocykle naszej marki.

To rezultat wprowadzenia nowej kolekcji motocykli i skuterów o pojemności silnika 125 ccm do ponad 200 salonów sprzedaży na terenie całego kraju. Polacy dość ciepło przyjęli rozszerzone portfolio jednośladów Junak na prawo jazdy kat. B.

Jesteśmy niezwykle dumni z awansu na pozycję drugą w rankingu rejestracji nowych motocykli. To powód do radości, jednocześnie ogromna odpowiedzialność jaka na nas ciąży. Chcemy dalej rozwijać naszą kolekcję jednośladów, dbając zwłaszcza o jakość i optymalną cenę zakupu - mówi Karol Kopytek, kierownik ds. klientów kluczowych Junak.

Powyższe liczby są wynikiem ciężkiej pracy całego naszego zespołu, w tym partnerów handlowych marki Junak. Naszym zadaniem jest zrozumienie potrzeb Polaków i pokorne dostosowania się do tych wymagań. Stąd też tegoroczna kolekcja jednośladów została zróżnicowana, zarówno pod względem stylistycznym jak i cenowym. W katalogu znajdą Państwa zarówno niezwykle rasowy motocykl M16 125 czy M11 125, jak i lekkie oraz optymalne cenowo propozycje w postaci modeli 121, 123 czy 131. Wszystkie te konstrukcje są już znane na rynku i łącznie przejechały setki tysięcy kilometrów ciesząc się bezawaryjną i nieprzerwaną pracą. Jestem przekonany, że to właśnie opinie właścicieli motocykli Junak w dużym stopniu sprawiają, że te propozycje cieszą się tak dużym zainteresowaniem w sezonie 2015 - przyznaje Karol Kopytek.

Zobacz także:

zamknij | X

W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego, junak.com.pl stosuje tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które to informacje serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego. Więcej: Polityka Cookies