23 kwietnia 2024

NOWY JUNAK 712 JUŻ W SALONACH

NOWY JUNAK 712 JUŻ W SALONACH

To wyjątkowa maszyna, która łączy w sobie wydajność, styl i niezawodność. Junak 712, podobnie jak jego starszy brat – 711, należy do rodziny największych skuterów Junak.

Warto przyjrzeć się bliżej tej nowości: jednoślad o pojemności 124 cm3 stanowi idealną alternatywę dla kierowców z samochodowym prawem jazdy B, nie tylko w mieście, ale także poza nim.

 

STYLOWY DESIGN I WYDAJNOŚĆ

Junak 712 to harmonia designu i wydajności. Jego dynamiczne linie i nowoczesne detale nadają mu wyjątkowego charakteru na drodze. Nowoczesny, futurystyczny design podkreślają dodatkowo lampy LED zarówno na froncie jak i z tyłu nowego skutera.

Czterosuwowy, jednocylindrowy silnik, wyposażony jest w wałek wałek wyrównoważający, który dba o kulturę pracy na bardzo wysokim poziomie. Serce tego maksiskutera zapewnia nie tylko płynną jazdę, ale także oszczędne zużycie paliwa, dbając o stan Twojego portfela, jak i środowisko.

BOGATE WYPOSAŻENIE I SPORE MOŻLIWOŚCI

Prostota obsługi oraz bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego Junaka 712 wyposażyliśmy w tarczowe hamulce hydrauliczne z przodu i z tyłu. Układ hamulcowy z CBS dba o Twoje bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych.

Nie zapomnieliśmy o komforcie. Ergonomia: to wytyczna, którą kierowaliśmy się przy projektowaniu modelu.

Zoptymalizowano także zawieszenie, uzyskując doskonały kompromis pomiędzy sprawnym wybieraniem nierówności a pewnością prowadzenia.

Model wyróżnia się dużą kanapą z podparciem lędźwiowym, pojemnymi schowkami oraz sporą przestrzenią na nogi. Dzięki temu każda podróż jest przyjemnością, niezależnie od tego, czy jedziesz sam czy z pasażerem.

Skuter wyposażyliśmy w 14-calową przednią obręcz oraz 13-calową z tyłu. To z kolei pozwala na uzyskanie złotego środka pomiędzy miejską zwrotnością i łatwością manewrowania, a stabilnością jazdy przy wyższych prędkościach.

 

 

 

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności