09 lipca 2015

Junak 901 o przebiegu 130 000 km i wyjątkowa wymiana

Dziś Junak zawitał do centrum Katowic. Niesamowite jak na przestrzeni lat zmienia się miejska infrastruktura. W tym miejscu zwłaszcza wieczorem jest niezwykle urokliwie.

Ten wieczór jest wyjątkowy nie tylko ze względu na piękne zachodzące słońce. Junak postanowił właśnie dziś spotkać się z Xawierem i jego niezwykłym Junakiem 901.

Na miejscu jest już także Pan Andrzej, który prowadzi autoryzowany punkt serwisowy marki Junak w Tychach na ulicy Owczarskiej. To właśnie w tym miejscu kupiony i serwisowany był główny bohater naszego spotkania, który przejechał bez większych problemów ? uwaga ? grubo ponad 130 000 km.

Na wieść o tym egzemplarzu Junaka 901 postanowiliśmy wyrazić swoje uznanie obecnemu właścicielowi tego motoroweru. Xawier na wieść o tym, że firma ALMOT podjęła decyzję o sprezentowaniu drugiego, takiego samego egzemplarza Junaka nie uwierzył. Jednak to prawda.

W imieniu Junaka o przekazanie nowego sprzętu poprosiliśmy Pana Andrzeja. To m.in. za jego sprawą dowiedzieliśmy się o tym wyjątkowym egzemplarzu. Moment wręczenia kluczyków do fabrycznie nowego Junaka 901 chyba dla nas wszystkich był nieco… wzruszający. Za sprawą takich chwil upewniamy się, że Warto robić to co robimy i być otwartym na tych wszystkich, którzy mają wspólną pasję…

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności