10 lipca 2014

Junak 902 Prezentacja Wideo

Junak 902 50 ccm to nic innego, jak „mniejsza” wersja motocykla Junak 121 125 ccm. Funkcjonalne nadwozie zostało odchudzone i dostosowane do parametrów nowego napędu. Bardziej istotne zmiany dotyczą głównie elementów nośnych ramy. Motorower postawiono na charakterystycznych, szerokich oponach doskonale sprawdzających się warunkach terenowych ? jest to jedyny motocykl w tym przedziale pojemności dysponujący takim rozmiarem ogumienia !

Junak 902 to klasyczny motorower uniwersalnego przeznaczenia. Idealna maszyna na codzienne dojazdy do szkoły, wypad na ryby, czy weekendową włóczęgę po bezdrożach. Bardzo dobre zawieszenie przy uwzględnieniu niewielkiej masy motoroweru powzwoliło stać się Junakowi 902 hitem segmentu 50 ccm.

Silnik ? przeegzaminowany ze świetnym wynikiem ? w modelu 902 to czterosuwowy jednocylindrowiec chłodzony powietrzem. Niewielki motor generuje moc rzędu 3,5KM co w pełni zaspokaja oczekiwania stawiane jednostkom tego typu. Układy hamulcowe typowe dla małych motocykli. Z przodu zastosowano układ hydrauliczny, tarczowy, tylne koło obsługuje tradycyjny układ bębnowy. Model 902 to prosty w budowie i obsłudze, pełnowymiarowy motocykl umożliwiający poruszanie się po drogach publicznych bez obowiązku posiadania prawa jazdy*.

Wymagane uprawnienia do prowadzenia tego jednośladu:

Karta motorowerowa (uzyskana przed 19.01.2013)

lub

Ukończony 18 rok życia (przed 19.01.2013)

lub

Prawo jazdy AM

lub

Prawo jazdy każdej innej kategorii

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności