27 stycznia 2015

Junak piątą marką motocyklową w Polsce

Motocykle Junak były piątą najczęściej wybieraną przez Polaków marką jednośladów. Awans do tę pozycję był wynikiem wzrostu sprzedaży o ponad 112% w stosunku do roku 2013.

Dane PZPM za ubiegłe 12 miesięcy przynoszą nam kolejną dobrą informację w segmencie pojazdów do 50 ccm. Motorowery Junak były drugimi, najczęściej nabywanymi jednośladami małolitrażowymi. W stosunku do roku 2013 Junak odnotował wzrost na poziomie 55.7%.

Za nami niezwykle interesujący sezon 2014, który pozwala z optymizmem patrzeć na najbliższe miesiące. Junak przez ostatnie 2 kwartały bardzo intensywnie pracował nad rozwojem swojej kolekcji, zwłaszcza w klasie 125 ccm. Już w grudniu zaprezentowaliśmy kilkanaście nowych propozycji, których oficjalna sprzedaż ruszy na przełomie lutego i marca, mówi Karol Kopytek kierownik d/s obsługi klientów kluczowych Almot.

Ubiegłoroczny sukces to nie tylko zasługa naszego ogromnego wysiłku i pasji. Wielki udział w rozwoju marki Junak mają również nasi dealerzy, media oraz szczerzy sympatycy naszych jednośladów. Wam wszystkim należą się słowa wdzięczności oraz podziękowania. – dodaje.

 

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności