08 września 2015

Junak pokazuje wybrane nowości na sezon 2016

Marka Junak jako pierwsza zdecydowała się na przedstawienie nowości w swoim portfolio na sezon 2016. Wśród debiutantów nie zabraknie dostępnego już w przedsprzedaży nowego Junaka M12 125.

Specyfika polskiego rynku dynamicznie się zmienia. Podążając za obecnymi trendami w naszej branży chcemy już teraz podzielić się z Wami tym, nad czym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące. Jestem przekonany, że nowe motocykle z logo Junak okażą się świetnymi propozycjami dla polskich miłośników dwóch kółek i utrzymają dotychczasowy trend Junaka w rankingach sprzedażdy. W tym sezonie marka awansowała na drugą lokatę z największą dynamiką wzrostu (ponad 600% r/r w segmencie 125 ccm).

Jednocześnie jesteśmy świadomi, że nowości Junaka znajdą uznanie wśród naszego otoczenia w branży motocyklowej (…)

– mówi Karol Kopytek, kierownik ds. obsługi Klientów Kluczowych marki.

Pierwszym z debiutantów na rynku jest Junak M12 125, który jest już od ponad miesiąca dostępny w polskich salonach i cieszy się sporym zainteresowaniem. To kolejny cruiser dla posiadaczy kategorii B, który może się pochwalić bardzo ciepłym przyjęciem na rynku.

Z kolei Junak 123, niezwykle uznany motocykl w tym segmencie doczekał się nowego wariantu – 123 XMoto. Jednoślad inspirowany jest filozofią supermoto, która nadaje mu sportowych aspiracji i prowokuje do zjechania z asfaltu. XMoto bazuje na rozwiązaniach Junaka 123, co jest gwarancją niezawodności i świetnych wrażeń z każdego kilometra.
Junak 141 to następca znanej serii 121. W stosunku do poprzednika design motocykla został gruntownie zmodernizowany. Z kolei niezawodną jednostkę o pojemności 124 ccm doposażono w wałek wyrównoważający znacznie polepszając komfort podróżowania jednośladem.
Naszym zdaniem najciekawszą z premier nowego sezonu będzie Junak Cafe 125, wyposażony w czterozaworowy silnik, generujący 14.5 KM. Motocykl będzie zapewniać nie tylko świetne wrażenia z jazdy, ale także będzie jednym z najbardziej wyróżniających się Junaków w nowej kolekcji. Przy tym projekcie zadbaliśmy o zachowanie atrybutów klasycznego Cafe Racera. Niezwykle wygodna kanapa, wydech ze stali nierdzewnej, szprychowe koła i spójne linie powodują przyśpieszone bicie serca. Świetnej jakości detale i przyciągający design zachęcają do bliższego kontaktu z maszyną.
Sezon 2016 będzie obfitować również w nowości w wyższym segmencie. Pojawi się Junak S250. Nowy naked bike, standardowo wyposażony we wtrysk paliwa i unikatowy system chłodzenia oleju. W tym motocyklu nie zabrakło także w pełni elektronicznej deski rozdzielczej, soczewkowej lampy i sportowo zestrojonego zawieszenia. Junak S250 to zdecydowanie jedna z najbardziej agresywnych stylistycznie propozycji nowego sezonu.
To jedynie wybrane propozycje z kolekcji 2016. Pełna gama motocykli i skuterów Junak pojawi się w salonach sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku.
Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności