15 października 2014

Junak poleca Platinum

Junak rekomenduje oleje PLATINUM ORLEN Oil i poleca je jako produkty najwyższej jakości do swoich jednośladów. List intencyjny, rozpoczynający współpracę marketingowo-handlową, pomiędzy ORLEN Oil i firmą Almot producentem i dystrybutorem Junaka, został podpisany na początku października.

– Z roku na rok obserwujemy wzrost sprzedaży jednośladów Polsce, coraz większym powodzeniem cieszą się na przykład skutery. Dlatego z jednej strony firma Orlen Oil poszukuje wiarygodnych partnerów  producentów motocykli, z drugiej intensywnie pracuje nad rozwojem gamy olejów do motocykli pod logo Platinum Rider, której premiera przewidziana jest na pierwszy kwartał 2015 roku.- mówi Sebastian Żywczyk – Kierownik Działu Sprzedaży MotoORLEN OIL.

Historia Junaka sięga połowy ubiegłego wieku, kiedy to powstał pierwszy motocykl z czterosuwowym silnikiem o pojemności 350 ccm nazwany później Junakiem. Ogólne założenia konstrukcyjne i przeznaczenie motocykla były jak na tamte czasy bardzo ambitne i uwzględniały możliwości wykonania w warunkach polskiego zaplecza warsztatowego lat 50. Marka rosła przez lata, żeby rozkwitnąć i dziś oferuje 36 modeli motocykli, skuterów oraz motorowerów. Średnio co dziesiąty jednoślad sprzedawany w Polsce jest sygnowany logo Junak. Właściciel marki, firma Almot w związku z nowelizacją przepisów na mocy których każdy posiadacz prawa jazdy kat. B może poruszać się małymi motocyklami, planuje dalszy intensywny rozwój z naciskiem na segment jednośladów 125 ccm.

Wzajemne wspieranie się polskich marek ma na celu wykorzystanie wspólnej siły promocji produktów zarówno Platinum, jak i Junak.

Jestem pewien, że współpraca naszych firm przyniesie wiele korzyści naszym dealerom oraz klientom. Uważam, że obie marki sporo łączy. Mam tu na myśli zarówno filozofię działania, jak i zaangażowanie w tworzeniu świetnej jakości produktów ku zadowoleniu rzeszy miłośników jednośladów w Polsce – mówi Mikołaj Sibora, Dyrektor Generalny Almot.

Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach Grupy Kapitałowej ORLEN S.A. zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych. Domeną Spółki jest produkcja i dystrybucja najwyższej klasy olejów oraz środków smarnych dla przemysłu, jak i motoryzacji. Produkty Orlen Oil obejmują m.in.: najwyższej jakości oleje dla  motoryzacji – PLATINUM, ORLEN OIL oraz oleje ULTOR do silników samochodów ciężarowych i autobusów. Najwyższą jakość produktów oferowanych przez ORLEN OIL potwierdzają aprobaty znanych producentów samochodów (m.in.: Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, MAN, MTU, Deutz, Cummins, Renault) oraz maszyn przemysłowych (Flender, Parker Denison, Siemens, Bosch Rexroth, MAG Cincinnati, SKODA Power, Alstom).

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności