05 czerwca 2024

JUNAK RAW 125: MOTOCYKL Z NIEOFICJALNYM REKORDEM GUINNESSA

Junak RAW 125 już na początku swojej kariery dał się poznać jako wytrzymała i waleczna konstrukcja. Wszystko za sprawą próby przed jaką został postawiony przez redakcję portalu Jednoślad.pl

Junak RAW 125 to niepozorny model. Przyciąga spojrzenia tych, którzy cenią sobie klasykę i minimalizm. Ponadczasowy design sprawia, że niemal do złudzenia przypomina motocykle sprzed 50-ciu lat.

To dobra opcja dla osób, które szukają przystępnego cenowo modelu, dostępnego na samochodowe prawo jazdy. Junak RAW 125 to jeden z czterech najtańszych modeli w naszej ofercie w segmencie pojazdów o pojemności silnika 125 cm3. Atrakcyjna cena, 8 999 złotych, idzie w parze z prostotą eksploatacji, ciekawym wyglądem i wytrzymałością.

Redakcja Jednoślad.pl rzuciła nam wyzwanie, a my podjęliśmy rękawicę!

Junak RAW 125 miałby w ciągu dwóch dni przeholować przez całą Polskę, od Bałtyku aż po Tatry, motorower – Simsona S51.
Byliśmy pewni, że podoła temu wyzwaniu, więc zgodziliśmy się bez wahania.

 

Junak Raw 125 w Zakopanem. W ciągu niecałych dwóch dni przeholował przez całą Polskę inny motorower.

 

JUNAK RAW 125: POBILIŚMY NIEOFICJALNY REKORD GUINNESSA ORAZ POLSKI.

Nigdy nie zwątpiliśmy i mieliśmy rację: udowodniliśmy, że ten niepozorny z wyglądu model ma wielką moc. Junak RAW 125 sprawdził się świetnie, a Piotrek i Tobiasz, pomysłodawcy i wykonawcy tego wyczynu, pobili nieoficjalny rekord Guinnessa i Polski w najdłuższym holowaniu motoroweru motocyklem – zarówno pod względem czasu (około 14 godziny jazdy i niecałe 2 doby z przerwami na nocleg i regenerację) jak i długości (ponad 700 kilometrów).

27 maja o godzinie 17 chłopaki wyruszyli z Trójmiasta i skierowali na południe Polski. W trakcie pierwszego dnia wyprawy musieli zmierzyć się z miejskimi korkami, ale potem podróż szła już gładko.

Całą podróż i bieżącą lokalizację można było śledzić na specjalnej aplikacji oraz Facebooku Jednoślad.pl. Dzięki temu, każdy mógł być uczestnikiem i świadkiem tego niezwykłego wydarzenia. Do Piotrka i Tobiasza dołączali kolejni motocykliści, mając przy okazji niezłą zabawę w poszukiwania „śmiałków”.

Następnego dnia, 28.05, ok godziny 20, Junak RAW 125 wraz z holowanym przez siebie Simsonem S51 dotarli do mety bez żadnych usterek

ŚWIETNA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE. REKORDZISTA ZA NIECAŁE 9 TYSIĘCY!

Raw 125, detale.

Dzięki kreatywności Jednoślad.pl mogliśmy wykazać, że nasze motocykle to świetna jakość, która nie musi iść w parze z wysoką ceną. Chcemy zarażać pasją do motocykli, oferując przystępność i niezawodność. A także odpowiedni styl.

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności