06 lipca 2016

Junak RS 125 jednym z najczęściej wybieranych motocykli na prawo jazdy B w Polsce

W obecnym sezonie flagowy naked od Junaka znalazł setki nowych nabywców, którzy docenili ten uniwersalny i ekonomiczny motocykl 125 ccm. Co istotne ? RS 125 nie wymaga posiadania ?motocyklowego? prawa jazdy ? wystarczy jedynie kategoria B posiadana od minimum trzech lat.

Junak RS 125 cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza w miastach.

Motocykl ten stał się dla wielu świetną alternatywą dla samochodu czy komunikacji miejskiej. Kluczową kwestią jest nie tylko krótszy czas dojazdu, ale także ekonomia. Silnik o mocy 9,67 KM, potrafiący rozpędzić się do 100 km/h spala zaledwie 2.4 L na setkę. To średnio trzykrotnie lepszy wynik, niż w przypadku samochodu miejskiego zasilanego jednostką benzynową. Nie bez znaczenia jest także niewielki koszt serwisowania i bezproblemowy dostęp do części zamiennych. Ich dystrybucją zajmuje się ponad 200 punktów sprzedaży sygnowanych logo Junak.

Junak RS 125 to również komfort i ergonomia.

Motocykl ten jest doskonałym wstępem do przygody z jednośladami ze względu na naturalną pozycję za kierownicą, dobremu balansowi, a także niewielką masą (127 kg). Koła o rozmiarach 17 cali i optymalnie zestrojone zawieszenie gwarantuje sporo przyjemności z jazdy, przy zachowaniu poczucia pełnej kontroli w każdych warunkach. Nie bez znaczenia jest zastosowanie wałka wyrównawczego w jednostce napędowej Junaka RS. Dzięki temu rozwiązaniu skutecznie wyeliminowano wibracje serca jednośladu. Junak zachęca także nowoczesnymi dodatkami. Model RS 125 może pochwalić się homologowanym oświetleniem LED (kierunkowskazy, światła pozycyjne oraz stop). Do tego elektroniczna deska rozdzielcza z obrotomierzem, licznikiem przebiegu dziennego i wskazaniem aktualnie używanego biegu.

Dojrzałość.

Junak RS 125 to przede wszystkim sportowe i ostre linie. Optycznie motocykl wygląda dojrzale przez co możesz poczuć się kimś wyjątkowym za każdym razem kiedy przekręcasz kluczyk w stacyjce. Junak RS 125, którego właścicielem można zostać za 7099 PLN to wysoka kultura prowadzenia, niezawodność i rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Można się o tym przekonać poznając opinie innych użytkowników tego motocykla, a także na własne oczy, odwiedzając jeden z ponad 200 punktów dealerskich na terenie kraju.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności