10 lutego 2016

Junak wprowadził do modelu RS125 opcjonalne chłodzenie cieczą i zwiększył moc motocykla.

To będzie jeden z najmocniejszych motocykli 125 w tym segmencie. Junak RS125 w sezonie 2016 będzie dostępny we wzmocnionej wersji, posiadającej 12,2 KM, sygnowanej jako Pro.

Jest to możliwe dzięki zmodyfikowaniu jednostki napędowej motocykla. Zdecydowanie poprawiono jej osiągi, dzięki układowi chłodzenia cieczą. Zdecydowano się także na zwiększenie wydajności tylnego układu hamulcowego, który został całkowicie przeprojektowany. Tylna oś jest teraz wyposażona w hydrauliczny system tarczowy.

Zmiany w naszym flagowcu, jakim jest Junak RS125 to wynik kilku miesięcy prac, które zainicjowaliśmy za sprawą Waszych sugestii. Chcieliśmy, aby RS125, który cieszy się tak ogromną popularnością, stał się jeszcze ciekawszą propozycją pod względem technicznym. 12,2 KM to naprawdę jedne z najlepszych osiągów w tej klasie, i niemal maksymalne na jakie pozwalają polskie przepisy w ramach pojemności 125 ccm na prawo jazdy B.

Większa dynamika i prędkość maksymalna zmusiła nas do zmiany tylnego układu hamulcowego na tarczowy. Będziecie zaskoczeni jego skutecznością działania ? przyznaje Karol Kopytek, Kierownik ds. Klientów Kluczowych marki Junak.

Junak RS 125 to jeden z liderów sprzedaży marki. To za sprawą wyrafinowanego i dojrzałego designu, świetnej jakości podzespołów i rozsądnie skalkulowanej cenie detalicznej. Rozwój tego modelu jest ukłonem w kierunku jeszcze bardziej wymagających Klientów.

Nowy Junak RS125 Pro chłodzony cieczą w sezonie 2016 będzie dostępny równolegle ze swoim poprzednikiem. Jego cena będzie nieznacznie wyższa od standardowej odmiany tego motocykla.

Nowego Junaka RS 125 Pro będzie można poznać podczas zbliżających się Moto Expo Warszawa 2016, na stoisku H3/4, w dniach 19-21 lutego.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności