22 października 2015

Junak z olejami Platinum na Narodowym już w ten weekend (VSR)

Już w sobotę 24 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się najbardziej oczekiwane motoryzacyjne show sezonu – VERVA Street Racing. Jednym z partnerów imprezy organizowanej przez PKN ORLEN jest ORLEN Oil, producent olejów Platinum.

Podczas tegorocznego PIT Party na wszystkich, którzy odwiedzą stoisko Platinum ORLEN Oil czekać będą motoryzacyjne niespodzianki. Firma wspólnie z partnerami, w tym z marką jednośladów Junak przygotowała szereg motoryzacyjnych atrakcji.

Wielbicieli jednośladów witać będzie Aleksandra Kowalik, ambasadorka olejów Platinum Rider, absolwentka Młodych Talentów Akademii ORLEN TEAM. Ta niezwykle utalentowana riderka na co dzień porusza się skuterem Junak Vintage 125, ale za to jej przejazdy po torach crossowych są pokazem najwyższych umiejętności.

Verva Street Racing to będzie także świetna okazja do poznania z bliska motocykli marki Junak. Wśród nich pojawi się m.in. kultowy model M16 w specjalnej wersji dla posiadaczy prawa jazdy B.

Na miejscu goście będą mogli zobaczyć także wyścigowe Porsche GT3, na co dzień ścigające się w najszybszej serii wyścigowej w Polsce – Porsche Platinum GT3. Podczas głównej imprezy na stadionie odbędzie się także wyścig 6 samochodów Porsche startujących w serii Porsche Platinum GT3 Cup Central Europe na dystansie 6 okrążeń.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Platinum ORLEN Oil oraz Junak, które znaleźć będzie można na promenadzie zewnętrznej PGE Stadionu Narodowego w Warszawie w godzinach 14.00-17.00.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności