11 lutego 2021

Kaszëbë Meetup. Rajd miłośników motocykli Junak M12 Vintage już niebawem!

Kaszëbë Meetup – pod taką nazwą, w dniach 23-25 kwietnia 2021, odbędzie się wiosenny rajd miłośników motocykla Junak M12 Vintage. 

Będzie to świetna okazja do spędzenia w przyjemny i bardzo motocyklowy sposób ostatniego kwietniowego weekendu dla wszystkich fanów modelu M12 Vintage, sympatyków marki, a także osób, które dopiero chcą zapoznać się z klimatem, jaki tworzy ten motocykl i niepowtarzalne towarzystwo gromadzące się wokół wydarzenia. 

Kaszëbë Meetup to rajd motocyklowy, połączony z elementami przygodowej jazdy na orientację, który odbędzie się na terenie malowniczego Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. W planach, oprócz samego rajdu, przygotowane jest także ognisko, zwiedzanie AleBrowaru w Lęborku, połączone z grillem, przejazd przez Puszczę Wierzchucińską oraz wizyta na nadmorskiej plaży w Lubiatowie. A wszystko w miłej atmosferze z rock`n rollowym klimatem. 

Wszyscy zainteresowani udziałem w imprezie Kaszëbë Meetup, znajdą wszelkie szczegóły i harmonogram eventu w zorganizowanym na Facebooku wydarzeniu: 

https://www.facebook.com/events/392924175335279/

Ilość uczestników jest ograniczona możliwościami bazy noclegowej, dlatego z rezerwacją noclegów lepiej nie zwlekać. Marka Junak objęła wydarzenie patronatem, dlatego w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału wszystkich poszukujących świetnego pretekstu na wiosenną wycieczkę motocyklową.

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności