21 kwietnia 2020

Motocykl klasy 125 alternatywą dla komunikacji miejskiej i samochodu. Przesiądź się na własne dwa kółka.

Stopniowo powracamy do normalności i uczymy się na nowo funkcjonować w miejskiej rzeczywistości. To dobry moment, aby rozważyć zakup motocykla 125 lub skutera do którego prowadzenia nie są wymagane dodatkowe uprawnienia prócz prawa jazdy kategorii B. Po tygodniach izolacji pora na nowo rozbudzić marzenia na własnych dwóch kółkach.

Salony motocyklowe są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a urzędy bez problemu zarejestrują nowy pojazd. Warto wykorzystać ten czas do poznania z bliska jednego z motocykli lub skuterów Junak.

Junak 125 Racer

Kolekcja marki łączy kilka segmentów jednośladów. Od lekkiego i niewymagającego Junaka 125 Racer z elektronicznym wtryskiem, przez najpopularniejszego w kolekcji M12 Vintage po turystyczną propozycję w postaci Junaka RX One 125.

Junak M12 Vintage 125

W przypadku wszystkich propozycji nie jest wymagane nic poza prawem jazdy kat. B posiadanym od minimum 3 lat.

Junak RX One 125

Własny jednoślad to nie tylko sposób na skrócenie czasu dojazdu do pracy. To również optymalizacja domowego budżetu za sprawą niskich kosztów eksploatacji, ale także alternatywa dla zatłoczonej komunikacji miejskiej. W weekendy z kolei motocykl to szansa na relaks, poczucie wolności i odkrywanie Polski na nowo. 

Dziś istotny pozostaje także stosunek ceny do jakości w przypadku nowego motocykla. Na przestrzeni lat Junak skupił się przede wszystkim na rozwoju stosowanych technologii oraz sprostaniu wymaganiom ekologicznym.

Wszystkie pojazdy spełniają normy emisji Euro 4, zasilane są gaźnikami elektronicznymi lub poprzez wtrysk paliwa. Przy tym istotna jest niezawodność konstrukcji i budowanie zaufania wśród posiadaczy jednośladów tej marki.

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności