08 czerwca 2022

Motocykle Junak podczas Motobanda Moto Meeting


Już 11 czerwca odbędzie się Motobanda Moto Meeting – wyadrzenie organizowane przez portal Motobanda, które skierowane jest do wszystkich fanów jazdy na motocyklach i dobrej zabawy. Impreza odbędzie się na placu manewrowym szkoły „High”, przy ulicy Gnieźnieńskiej w Bogucinie.

Wśród atrakcji nie zabraknie posiłków od Food Patrol i napojów z La Cafeine, ale to co najważniejsze to możliwość przetestowania motocykli Junak oraz Zontes w jednym miejscu. 


Do dyspozycji Uczestników zostanie przekazany odznaczający się nowoczesnym sportowym designem i bardzo przyjazny podczas jazdy i eksploatacji Junak Racer 125 w najnowszym wydaniu. 

Będzie można także poznać z bliska Junaka M12 Cafe 125. Ten klasyczny motocykl udanie łączy w sobie długą niską linię ze sportowymi akcentami, nawiązującymi do motocykli typu cafe racer.

Do dyspozycji uczestników, w ramach jazd testowych, oddane będą nacechowany sportowo Zontes 310X, neoklasyczny cruiser Zontes 310V, tegoroczna nowość w ofercie, czyli maksiskuter Zontes 310M oraz cieszący się niesłabnącą popularnością flagowy motocykl klasy 125, czyli Zontes 125U.

Motocykle i skutery marki ZONTES spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem przez polskich motocyklistów. Wciąż nieco egzotyczna dalekowschodnia marka zaczyna być coraz bardziej rozpoznawalna, a charakterystyczne motocykle o odważnym i niebanalnym designie, zwracają na siebie uwagę na polskich ulicach. Motocykle sygnowane logo ZONTES, to najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology. 

Oprócz jazd testowych, organizatorzy przygotowali również szereg innych atrakcji. Nie zabraknie konkursów z wartościowymi nagrodami, testów akcesoriów motocyklowych i dobrej motocyklowej atmosfery. 

Motobanda Moto Meeting – sobota, 11 czerwca, 10:00 – 18:00 Szczegóły imprezy znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1374613049724234 

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności