15 lutego 2016

Nowy Junak Cafe, CR i RS 125 Pro do zobaczenia już w ten weekend

Zbliżają się targi Moto Expo 2016 w Warszawie. Tegoroczna impreza będzie świetną okazją do poznania nowości Junaka na 2016. Wśród długo wyczekiwanych debiutantów pojawi się m.in. Junak Cafe 125 oraz RS 125 Pro o jeszcze lepszych osiągach.

Bez wątpienia największe emocje budzi pierwszy w historii marki cafe racer, sygnowany jako Cafe 125. Podczas rozpoczynających się w piątek Moto Expo 2016 będzie można dosiąść prototypowy egzemplarz. Motocykl przykuwa wzrok swoimi bardzo klasycznymi liniami, charakterystyczną kanapą, wielkimi szprychowymi kołami oraz potężnymi tarczami hamulcowymi. W Cafe 125 można się zakochać od pierwszego wejrzenia.

W podobnej stylistyce został zaprojektowany Junak CR 125.

Ten motocykl świetnie uzupełnia nasze bieżące portfolio. Niedrogi, niezawodny i bardzo, naprawdę bardzo charakterystyczny jednoślad na prawo jazdy B – tak podsumowałbym tę nową propozycję – mówi Karol Kopytek, kierownik ds. kluczowych klientów Junak.

Junak CR 125 zapowiada dużo emocji z jazdy. Umiarkowana masa (130 kg) w połączeniu z niemal dziesięciokonnym silnikiem powoduje szeroki uśmiech u każdego.

Równie ważną premierą będzie Junak RS 125 Pro. Nowa odmiana popularnego street racera charakteryzuje się mocniejszą jednostką napędową (12.2 KM). Efekt ten uzyskano za sprawą chłodzenia cieczą. Dodatkowo zdecydowano się na zastosowanie hamulca tarczowego na tylnej osi. W połączeniu ze świetną jakością wykonania i umiarkowaną ceną nowy Junak RS 125 Pro ma ogromne szanse na sukces nie tylko w sezonie 2016.

Prócz wybranych nowości na ten rok Junak przedstawi całą kolekcję swoich motocykli, motorowerów i skuterów. To świetna okazja do poznania z bliska swoich wymarzonych dwóch kółek.

Do zobaczenia w najbliższy weekend na Moto Expo 2016: 19-21 lutego 2016, EXPO XXI WARSZAWA, UL. PRĄDZYŃSKIEGO 12/14, STANOWISKO: H3/4

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności