16 maja 2024

NOWY JUNAK M 12 VINTAGE 400: NOWY WYMIAR MOTOCYKLOWEJ PRZYGODY

Oferta motocykli Junak powiększyła się właśnie o kolejną nowość w sezonie 2024. Do stajni Junaka dołącza motocykl klasy 400 w stylowym charakterze retro: Junak M12 Vintage 400. Ten pojazd zaadresowany jest do fanów jednośladów klasycznych, którzy już posiadają motocyklowe prawo jazdy i pragną rozwinąć skrzydła swej motocyklowej pasji.

Model, wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania, jest kontynuacją serii M12 w zupełnie nowej odsłonie i stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie większymi pojemnościami silnika. Obok flagowego RX-401 oraz SR 400, jest to już trzeci motocykl o pojemności 401 cm3 w ofercie Junak, spełniający wymagania dla klasy jednośladów kategorii A2.

JUNAK M 12 VINTAGE 400: DRAPIEŻNY DESIGN I KOMFORT PODRÓŻY

Design nowego M12 Vintage 400 znacząco odbiega od święcącej rekordy popularnościwersji o pojemności 125.
Nic w tym dziwnego, bo czterysetka to znacznie bardziej zaawansowana technicznie konstrukcja. Utrzymuje jednak ten sam klimat i „feeling”, za który tyle osób pokochało M12 Vintage 125.

Nowy motocykl ma bardziej drapieżny i masywny profil, który podkreśla jego bardziej dynamiczny charakter, zaś podwójny układ wydechowy o czarnym, matowym wykończeniu dodaje mu agresywności.

Zamiast szprychowych kół, M12 Vintage 400 został wyposażony w odlewane z aluminium sześcioramienne obręcze, które doskonale komponują się z masywnymi oponami.

Chłodzony cieczą dwucylindrowy silnik zapewnia nie tylko cieszącą kierowcę dynamikę, ale także pozwala na beztroskie podróżowanie w szerszym zakresie prędkości podróżnych. Z Junakiem M12 Vintage 400 pojedziesz tam gdzie chcesz i jak chcesz. Zawsze.

Komfort podróży zapewnia duża, profilowana i wygodna dwuosobowa kanapa, umieszczona na wysokości 785 mm oraz ergonomicznie umiejscowione podnóżki.

Junak M12 Vintage 400 dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: matowej czerni oraz metalicznym bordo, przykuwającym wzrok na ulicy.

ZWINNOŚĆ, ŁATWOŚĆ PROWADZENIA, NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

M12 Vintage 400 wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania, przekładające się na większą wydajność i dłuższą żywotność pojazdu.

Zawieszenie przednie 125-tki M12 Vintage ustąpiło miejsca widelcowi upside-down (USD). Gwarantuje to nie tylko lepsze prowadzenie, ale i większy komfort jazdy. Podwójny układ hamulcowy z ABS dba o bezpieczeństwo jazdy i zapewnia wysoką skuteczność hamowania.

Model to także lepsza wydajność i dłuższa żywotność silnika. Czterosuwowe, dwucylindrowe serce z 4 zaworami na cylinder chłodzone jest cieczą. Wałek wyrównoważający dba o nienagannie płynną jazdę. Generowana moc, 42,1 KM, pozwala na bardzo dynamiczną jazdę i czyni motocykl świetnym kompanem jazdy miejskiej i podróży. Wszystko to sprawia, że nowy Junak M12 Vintage w wersji 400, to wszechstronny motocykl, który aspiruje do miana króla uniwersalności wśród motocykli o klasycznej linii. Poznaj go z bliska u najbliższego dealera marki Junak.

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności