22 października 2020

Nowy Junak M15 trafia do sprzedaży

Junak M15 to nowość wśród motocykli klasy 125, która uzupełnia bogatą kolekcję motocykli Junak. 
Ten model powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie motocyklistów oraz z chęci połączenia klasycznej linii cruisera z nowoczesnym wykończeniem. 

Efektem jest oryginalna mieszanka, która ująć może fanów klasyki, jak i ceniących nowoczesną formę. 

Sercem Junaka M15 jest dwucylindrowy silnik 125 ccm, zasilany wtryskiem paliwa i chłodzony cieczą. To bardzo dobrze znana jednostka napędowa m.in. z modelu M16.

Tłumik jest nieprzypadkowym uzupełnieniem takich rozwiązań jak ażurowa i obuta w szeroką oponę tylna felga ze stopów lekkich, którą oparto na monowahaczu oraz przedniego zawieszenia typu upside-down prowadzącego 19-calowe koło z dwoma pokaźnymi tarczami hamulcowymi typu wave.

Całości dopełnia ciekłokrystaliczny wyświetlacz w kokpicie oraz światła LED – w tym oświetlenie DRL zintegrowane z przednim reflektorem. Klasyczne dodatki w postaci chromowanych lusterek i klosza przedniej lampy oraz stacyjka w postaci pokrętła ulokowanego w pobliżu główki ramy to ukłon w stronę „cruiserowych” klimatów, a takie dodatki jak delikatny spojler pod silnikiem, czy tylny błotnik montowany do pojedynczego wahacza tworzą niepowtarzalną mieszankę, która sprawia, że wobec Junaka M15 125 ciężko przejść obojętnie. 

Junak M15 trafia w gusta osób, które szukają motocykla o sporych gabarytach, ale nie posiadają motocyklowego prawa jazdy.

Cruiser? Bobber? Roadster? Ten motocykl łączy różne nurty i robi w niepowtarzalnym wydaniu. Junak M15 dostępny właśnie trafia do salonów sprzedaży, więc najlepiej poznać go z bliska w jednym z najbliższych punktów dealerskich. 
Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności