12 stycznia 2023

Nowy Junak SC 300 już w sprzedaży!

Junak SC 300 to drugi, po modelu SR 400 motocykl w obecnej ofercie marki, który reprezentuje jednoślady dostępne na motocyklowe prawo jazdy kategorii A2.

Nowy Junak SC 300 jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie motocyklami z segmentu 250-500 cm3 oraz świetnym sposobem na dokonanie kolejnego kroku w świecie jednośladów. Coraz większa grupa użytkowników motocykli klasy 125 kieruje swoje kroki w stronę maszyn dających jeszcze więcej możliwości pod względem dynamiki i użyteczności. Widzimy to najlepiej po naszych klientach, którzy pragną rozwijać swoją motocyklową przygodę w oparciu o kolejne modele motocykli Junak.

Odpowiedzią na ich potrzeby jest właśnie Junak SC 300 – motocykl o bardzo nowoczesnej konstrukcji, ale jednocześnie wpisujący się w obecne trendy stylistyczne, dotyczące klasycznej linii i nawiązań do szkoły designu użytkowego sprzed 4 dekad.

Junak SC 300: przyciąga wzrok i urzeka dynamiką

Zaprojektowana we włoskim studiu projektowym sylwetka motocykla nie tylko przyciąga wzrok, ale także udanie łączy nowoczesne przetłoczenia z klasyczną, nadającą urok całości linią nadwozia. Ten motocykl spodoba się zarówno fanom współczesnego designu, jak i osobom wiernym tradycji. Ascetyczne w odbiorze nadwozie ze zbiornikiem paliwa będącym centralnym elementem pojazdu, nadaje zarazem lekkości i dynamiki. Jednak Junak SC 300 to nie tylko dopracowany wygląd, ale także podążająca za nim techniczna strona tego ciekawego pod wieloma względami jednośladu.

Nowy Junak SC 300 jest motocyklem opartym o nowoczesną jednocylindrową jednostkę napędową z chłodzeniem cieczą i zaawansowanym układem zasilania w postaci elektronicznego wtrysku paliwa. Silnik, dla poprawy kultury pracy, został także wyposażony w wałek wyrównoważający, a generowane niemal 28 KM mocy pozwala wnieść dynamikę jazdy na wysoki i dający mnóstwo przyjemności z jazdy poziom.

Nowoczesne zawieszenie oparte o solidny widelec upside-down oraz centralny amortyzator podparty wahaczem ze stopów lekkich o przestrzennej konstrukcji, łączy ze sobą precyzję prowadzenia z komfortowym zestrojeniem. Wszystko po to, by jazda była maksymalnie przyjemna i pewna.

W układzie hamulcowym pracuje dwukanałowy układ ABS, który dba o bezpieczeństwo i wspomaga płynną jazdę bez nieprzyjemnych niespodzianek.

Zwinność, łatwość prowadzenia i nowoczesne wyposażenie

Wyposażenie neoklasycznego nakeda klasy 300 to m.in. wydajne oświetlenie w technologii Full-LED,  oraz elegancki w formie okrągły wyświetlacz LCD, który dostarcza szeregu nie tylko niezbędnych informacji. Nie zabrakło także będącego na liście wyposażenia standardowego portu USB do ładowania urządzeń mobilnych.

Waga Junaka SC 300 to zaledwie 152 kg, co nie tylko wpływa pozytywnie na zwinność konstrukcji, ale także na łatwość manewrowania. Wpływ na przyjazny charakter motocykla mieć będzie także usytuowana na umiarkowanej, bo wynoszącej zaledwie 780 mm wysokości kanapa. Zbiornik paliwa pomieści aż 20 litrów paliwa, co przy niewielkim apetycie na paliwo pozwoli na niezwykle rzadkie wizyty na stacjach benzynowych.

Nowy Junak SC 300 to także większa pojemnościowo wersja znanego już Junaka SC 125. Motocykl proponuje bardzo zbliżony charakter i design, dając przy tym jeszcze więcej względem dynamiki i codziennej użyteczności. Wersja 300 neoklasycznego Junaka jest więc idealną propozycją jako kolejny motocykl dający rozsądny rozwój Twojej motocyklowej przygody.

Nowy Junak SC 300 kosztuje 19599 zł i jest już dostępny w salonach sieci dealerskiej.


Więcej informacji o Junaku SC 300: https://www.junak.com.pl/katalog/motocykle/junak-sc-300/

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności