24 lutego 2015

Odkryj nową kolekcję Junak 2015

Po kilku miesiącach przygotowań Junak udostępnia swoją kolekcję motocykli, skuterów i motorowerów na sezon 2015. Wśród nowości głównie jednoślady o pojemności 125 ccm.

Nowe portfolio jest już dostępne na naszej stronie – Junak.com.pl, to był długo wyczekiwany przez wszystkich moment. Mam tu na myśli nie tylko naszych sympatyków, ale również nas samych. Zmiana przepisów (na mocy której każdy kto ma prawo jazdy kat. B będzie mógł prowadzić motocykl do 125 ccm) dała nam możliwość rozwoju kolekcji m.in. w tym kierunku. Stąd też kilka nowych motocykli z tego segmentu. Znajdziemy wśród nich zarówno sportowe propozycje z manualną skrzynią biegów, jak również np. klasyczny M16 125 czy Vintage 125

– mówi Karol Kopytek, Zastępca Kierownika Sprzedaży Junak.

Komponując nowy wachlarz pojazdów na sezon 2015 wsłuchaliśmy się w liczne głosy naszych Klientów. Stąd też pojawiło się tak wiele odmian stylistycznych. Wierzymy, że dzięki temu wkomponujemy się w gusta i potrzeby szerokiej grupy miłośników dwóch kółek… Przy tym wszystkim nie zapomnieliśmy o najważniejszym – jakości i niezawodności. Naszym priorytetem jest posiadanie najlepszego na rynku stosunku cena/jakość. Jestem przekonany, że nasze wielomiesięczne starania zostaną docenione w nowym sezonie – dodaje.

Nowa kolekcja motocykli, skuterów i motorowerów Junak trafi do sprzedaży w lutym 2015 roku.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności