04 kwietnia 2017

Odwiedź Junaka na Motor Show Poznań. Poznaj nową kolekcję i wygraj rower, skuter lub motocykl.

Już w najbliższy czwartek rusza kolejna edycja poznańskich targów Motor Show.

Na imprezie będzie obecna marka Junak z wybranymi nowościami na sezon 2017. Na imprezie zagości między innymi Junak 806 125, który teraz został dodatkowo wyposażony w elektroniczny wtrysk paliwa oraz system CBS.

Sportowy skuter zyskał na dynamice, jednocześnie tracąc nieco apetyt na paliwo. Do tego skuter może pochwalić się w elektroniczną deską rozdzielczą, tradycyjnym obrotomierzem oraz światłami typu full LED o dużej efektywności.

Motor Show w Poznaniu to także kolejna okazja do poznania z bliska Junaka 121 FL, który zyskał bardziej nowoczesny design oraz światła elektroluminescencyjne. Motocykl kryje także jednostkę napędową dostosowaną do nowych norm emisji spalin Euro 4, a także zadbano o bezpieczeństwo wdrażając układ hamulcowy z układem CBS.

W katalogu Junaka na sezon 2017 pojawił się także nowy 125 RZ oraz RACER. Są to motocykle stworzone z myślą o posiadaczach prawa jazdy B. Obie konstrukcje oferują bardzo dojrzały i sportowy design, świetną trwałość przy zachowaniu dobrze skalkulowanej cenie detalicznej.

Do tego na stoisku nie zabraknie szerokiego grona motorowerów i skuterów 50 ccm. Junak od lat może pochwalić się sporym wyborem tych niewielkich jednośladów. W ofercie znajdziecie zarówno niewielkie skutery dla początkujących jak również efektownie prezentujące się motorowery o sportowym rodowodzie. Takim jest debiutujący w tym roku Junak 905, uzupełniający gamę pięćdziesiątek o agresywnie wyglądającego street racera. Model ten posiada dynamiczną jednostkę napędową, sportowe zawieszenie, szerokie koła i rasowy układ hamulcowy oparty na dwóch tarczach.

W tym wydaniu Motor Show Junak wraz z marką rowerów Electra przygotował także atrakcyjne nagrody dla odwiedzających. Są nimi – rower Electra Straight 8 (piątek) , skuter Junak 106 (sobota) oraz motocykl Junak RS 125 (niedziela).

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności