07 września 2015

Poznaj na żywo nowego Junaka M12 125, Cafe oraz S250 na KIELCE MOTO-EXPO 2015

Już w najbliższy czwartek ruszają pierwsze targi KIELCE MOTO-EXPO. Podczas trzech dni imprezy będzie można poznać pierwsze nowości Junaka na sezon 2016.

Jednym z debiutantów jaki pojawi się w Kielcach jest Junak M12 125, który jest już od kilku tygodni dostępny w polskich salonach i cieszy się sporym zainteresowaniem.
To kolejny cruiser dla posiadaczy kategorii B, który może się pochwalić bardzo ciepłym przyjęciem na rynku. KIELCE MOTO-EXPO będzie okazją do poznania M12stki z bliska.

Jeszcze ciekawszą propozycją naszym zdaniem będzie zupełnie nowy Junak Cafe 125, wyposażony w czterozaworowy silnik, generujący 14.5 KM.

Motocykl będzie zapewniać nie tylko świetne wrażenia z jazdy, ale także będzie jednym z najbardziej wyróżniających się Junaków w nowej kolekcji. Przy tym projekcie zadbaliśmy o zachowanie atrybutów klasycznego Cafe Racera. Niezwykle wygodna kanapa, wydech ze stali nierdzewnej, szprychowe koła i spójne linie powodują przyśpieszone bicie serca. Świetnej jakości detale i przyciągający design zachęcają do bliższego kontaktu z maszyną.

Spośród wybranych nowości 2016 pojawi się także nowy Junak S250. Nowy naked bike, standardowo wyposażony we wtrysk paliwa i unikatowy system chłodzenia oleju. W tym motocyklu nie zabrakło także w pełni elektronicznej deski rozdzielczej, soczewkowej lampy i sportowo zestrojonego zawieszenia. Junak S250 to zdecydowanie jedna z najbardziej agresywnych stylistycznie propozycji nowego sezonu.
Wśród ekspozycji Junaka na KIELCE MOTO-EXPO 2015 nie zabraknie także tegorocznych liderów sprzedaży w segmencie 125 i 50 ccm. Na żywo będzie można poznać m.in. modele RS 125, NK 125, M11 czy M16, które ostatnio brały udział w wyjątkowej, letniej sesji:

Niezwykle miło będzie nam Was gościć na KIELCE MOTO-EXPO 2015 (stoisko F-12), które odbędą się na terenie Targów Kielce, w dniach 24-26 września 2015 r.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności