04 kwietnia 2024

Poznań Motor Show 2024!

Właśnie rozpoczyna się kolejna edycja imprezy Poznań Motor Show, jednego z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce, na której nie mogło nas zabraknąć.

Tegoroczne targi, sądząc po poprzednich edycjach, przyciągną tłumy miłośników dwóch kółek oraz wszystkich zainteresowanych nowinkami technologicznymi. To doskonała okazja do zapoznania się z naszymi najświeższymi premierami oraz sprawdzenia szerokiej gamy motocykli, motorowerów i skuterów, które stanowią stały punkt naszej oferty. 

Zapraszamy do bliższego zapoznania się ze swoim wymarzonym jednośladem, a my z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji i wsparcia w wyborze. Podczas targów będzie okazja do przymierzenia się do wielu z naszych modeli, w tym premier. Czekają na Was Junak: 907, Classico, 711, RSL, SR 400, SC 125, M12 Vintage, XDV 125, RX One, S 125, M16, X-Ray 125, RAW 125.

Spośród nowości, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Junaka RX 401. Nasz flagowy motocykl adventure o pojemności 400 cm3, stanowi świetnego kompana długich podróży. Dostępny jest w wariancie podstawowym oraz wzbogaconym o zestaw 3 pojemnych kufrów.

Zadbaliśmy także o coś dla fanów skuterów. Premierę będzie mieć Junak 712 – jeden z największych skuterów Junaka. Przedimek „maksi” zdecydowanie mu się należy. Model wyróżnia się dużą kanapą z podparciem lędźwiowym, pojemnymi schowkami oraz sporą przestrzenią na nogi.

Tegoroczna edycja targów trwa cztery dni, od 4 kwietnia do 7 kwietnia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i skorzystania z okazji do bliższego zapoznania się z naszymi modelami. Czekamy na Was!

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności