02 grudnia 2015

W tym roku wyjechała rekordowa ilość Junaków – ponad 8000 maszyn

Przez 10 miesięcy tego roku wyjechała na polskie drogi rekordowa ilość motocykli i motorowerów marki Junak. Ostatni raport PZPM wskazuje, że największym zainteresowaniem cieszyły się motocykle o pojemności do 125 cc.

Powoli zbliża się koniec roku co pozwala na wstępne podsumowanie tego sezonu, który ujawnił, że największe wzrosty w segmencie jednośladów na prawo jazdy B zanotowała nasza marka.

– mówi Karol Kopytek, Kierownik ds. Kluczowych Klientów Junak i dodaje:

Nasza nowa kolekcja motocykli i skuterów 125 cc została przyjęta przez motocyklistów z wielkim entuzjazmem. Nie ukrywam, że nas to cieszy ze względu na ilość pracy jaką wkładaliśmy w rozwój przez ostatnie kilkanaście miesięcy. 

Naszym celem było zaproponowanie „rozsądnych” jednośladów. Mam na myśli tutaj nie tylko optymalny, dojrzały design i wysoką jakość produktu, ale także dobrze skalkulowaną cenę. 
Zależy nam na przystępności dla polskiego Klienta, który chce po części spełnić swoje marzenia i przesiąść się na dwa kółka

– dodaje.
Tegoroczna jesień to dla Junaka okres pełen wyzwań. Trwają przygotowania do wprowadzenia nowości na sezon 2016. Przypomnijmy, że przed niespełna dwoma miesiącami marka zdecydowała się na pokazanie wybranych debiutantów. 

W pierwszych dwóch kwartałach nowego roku zostanie wprowadzony do sprzedaży m.in. pierwszy w historii marki Cafe Racer o pojemności 125 ccm. To będzie jedna z najmocniejszych propozycji na prawo jazdy B na rynku. 
Almot także dość enigmatycznie wspomina o zmianach konstrukcyjnych w obecnych już na rynku motocyklach:

Cały czas rozwijamy nie tylko kolekcję jednośladów, ale także pracujemy nad optymalizacją bieżących konstrukcji. Na tę chwilę mogę jedynie zdradzić, że wybrane motocykle na prawo jazdy B otrzymają dodatkowe, opcjonalne wyposażenie, a także większą moc. O szczegółach jednak będziemy mogli mówić na przełomie roku (…)

mówi Karol Kopytek.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności