11 marca 2024

WYPRZEDAŻ MOTOCYKLI JUNAK. TO BĘDZIE PODWÓJNIE PIĘKNY SEZON!

Zbliża się wiosna a Ty szukasz nowego motocykla? Świetnie się składa, bo początek sezonu to nie tylko najlepszy moment na zakup jednośladu, ale także na skorzystanie z wyprzedażowych okazji w ofercie motocykli Junak. A wszystko dzięki temu, że właśnie ruszyła akcja promocyjna na wybrane motocykle z oferty jednośladów Junak. Rabaty sięgają nawet 2600 złotych, więc jest to okazja, której szkoda nie wykorzystać.

Jeśli zatem szukasz motocykli dostępnych na samochodowe prawo jazdy to poznaj bliżej Junaka SC 125, czyli naszego flagowego neo-klasyka w segmencie motocykli dostępnych na samochodowe prawo jazdy. Ten niepowtarzalny i cieszący nowoczesnym i dynamicznym napędem motocykl, dostępny jest teraz o 1000 złotych taniej.

Lubisz podróżnicze klimaty w jednośladowym wydaniu, ale nie masz motocyklowego prawa jazdy? Sprawdź co do zaoferowania ma wygodny i gotowy na każde wyzwanie Junak ADV 125. Ten dzielny podróżnik dostępny jest teraz w cenie niższej o 1500 złotych!

Jeśli klasyczna customowa linia nadwozia to coś co Cię kręci, idź za głosem serca, który w przypadku Junaka M12 Cafe jest także głosem rozsądku. Wygodny i oferujący niepowtarzalną swobodę klasyk w nieco cafe racerowym wydaniu jest teraz dostępny w cenie niższej o 1000 złotych.

Jeśli stawiasz nie tylko na styl, ale także na uniwersalność i poręczność, to Junak S 125 jest motocyklem, którego pominięcie byłoby grzechem. Nasz król uniwersalności nie jest pozbawiony nowoczesnego charakteru ze sportowymi akcentami. Wszystko po to by było modnie, przyjemnie i wygodnie. Teraz Junak S 125 jest dostępny w promocji z rabatem aż 1300 złotych!

W przypadku gdy posiadasz motocyklowe prawo jazdy i szukasz lekkiego, dynamicznego i stylowego motocykla skrojonego na miarę, nasz Junak SC 300 poleca się nie tylko na okołomiejskie wycieczki. Zwłaszcza, że wraz ze stylowym nadwoziem i nowoczesnym napędem oferuje oszczędność wynoszącą aż 2600 złotych!

Niezależnie od tego, na który z tych motocykli postawisz w tym roku, ten sezon będzie podwójnie piękny!

Udostępnij:

Możliwość komentowania została wyłączona.

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności