07 kwietnia 2015

Zaproszenie: Junak na Motor Show Poznań 2015

Zapraszamy na stoisko marki Junak, w dniach 10-12 kwietnia na Motor Show Poznań 2015.

Po kilku miesiącach przygotowań Junak udostępnia swoją kolekcję motocykli, skuterów i motorowerów na sezon 2015. Wśród nowości głównie jednoślady o pojemności 125 ccm.

Podczas najbliższego Motor Show w dniach 10-12 kwietnia 2015 zaprezentujemy Państwu kilkanaście nowości, zwłaszcza z segmentu 125 ccm. To długo wyczekiwany przez wszystkich moment. Mam tu na myśli nie tylko naszych sympatyków, ale również nas samych. Zmiana przepisów (na mocy której każdy kto ma prawo jazdy kat. B będzie mógł prowadzić motocykl do 125 ccm) dała nam możliwość rozwoju kolekcji m.in. w tym kierunku. Stąd też kilka nowych motocykli z tego segmentu. Znajdziemy wśród nich zarówno sportowe propozycje z manualną skrzynią biegów, jak również np. klasyczny M16 125 czy Vintage 125

– mówi Karol Kopytek, Zastępca Kierownika Sprzedaży Junak.

Komponując nowy wachlarz pojazdów na sezon 2015 wsłuchaliśmy się w liczne głosy naszych Klientów. Stąd też pojawiło się tak wiele odmian stylistycznych. Wierzymy, że dzięki temu wkomponujemy się w gusta i potrzeby szerokiej grupy miłośników dwóch kółek… Przy tym wszystkim nie zapomnieliśmy o najważniejszym – jakości i niezawodności. Naszym priorytetem jest posiadanie najlepszego na rynku stosunku cena/jakość. Jestem przekonany, że nasze wielomiesięczne starania zostaną docenione w nowym sezonie – dodaje.

Nowa kolekcja motocykli, skuterów i motorowerów będzie dostępna na stoisku Junak podczas Motor Show 2015, serdecznie zachęcamy do odwiedzin.

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności