03 marca 2015

Zgarnij Junaka M16 w nowym konkursie DISCOVERY CHANNEL

TURBObroda w TURBOpiątek – konkurs dla prawdziwych mężczyzn, już od 20 marca w DISCOVERY CHANNEL.

Wystylizowana, odjechana, a może po prostu długa? Jaka jest Twoja broda? Wszyscy dumni ze swojego zarostu faceci będą mogli wziąć udział w odjazdowym konkursie, w ramach akcji TURBObroda w TURBOpiątek. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej brody i wykazać się odrobiną kreatywności – zanowne jury ma bowiem duże poczucie humoru i oczekuje eksplozji pomysłowości. Konkursowe zgłoszenia należy zamieścić na stronie internetowej www.turbobroda.pl. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć Adam Nergal Darski, Piotr Kędzior Kędzierski i Lukas Tarka wybiorą najbardziej imponujące zarosty. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 17 kwietnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na antenie Rock Radio w poniedziałek 20 kwietnia. Główna nagroda to pełna męskich przygód wyprawa legendarną drogą Route 66 w USA. Drugie miejsce zostanie nagrodzone kultowym motocyklem Junak M16 320 ccm. Do zdobycia również liczne pakiety nagród od BaByliss, Barberiana i Discovery Channel.

Na zakończenie akcji zwycięzcy, uczestnicy konkursu oraz wszyscy dumni brodacze będą mogli wziąć udział w epickiej balandze, pierwszej w Polsce brodatej imprezie, organizowanej przez klub Pomost 511 i Piotra Kędziora Kędzierskiego.

Więcej informacji na stronie www.turbobroda.pl.

AMBASADORZY

Adam Nergal Darski – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, a nawet aktor. Przede wszystkim lider Behemoth – jednego z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Behemoth, dzięki wydanej w 2014 roku płycie The Satanist, jako pierwszy polski zespół w historii dotarł do 34 miejsca listy Billboard 200. Od niedawna również właściciel jednego z najlepszych zakładów barberskich w Polsce – Barberian Academy Barber Shop. Niegdyś zwolennik golenia się na gładko, dziś imponuje mefistofelicznym zarostem.

Piotr Kędzior Kędzierski – Łobuz, wariat i najbardziej niepokorny dziennikarz w Polsce. Związany z mediami wszelkiej maści, m.in. TVP, TVP Kultura, Radio Bis, Radio Roxy. W Rock Radio pracuje w duetach z Tymańskim i Wojewódzkim. W Pomoście 511 organizuje cykl imprez #whereismymind Dumny posiadacz zarostu, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Lukas Tarka – już jako 15-latek rozpoczął swoją przygodę z barberstwem. 5 lat później wyjechał do Londynu, gdzie zdobywał doświadczenie w najlepszych barber shopach, m.in. w Jacks of London. Specjalista w goleniu brzytwą, strzyżeniu męskim i jeden z najbardziej znanych barberów nad Wisłą. Do Polski wrócił po 10 latach, by propagować i rozwijać ideę barber shopów i męskiego rzemiosła. Obecnie manager i mistrz w Barberian Academy Barber Shop.

Partnerami konkursu „TURBObroda w TURBOpiątek” są –

Barberian Academy Barber Shop – jeden z najlepszych Barber Shopów w Polsce. Jednym z jego właścicieli jest Adam Nergal Darski. Barberian mieści się w Warszawie przy ulicy Emilii Plater 25.

Centrum Motocyklowe – działające od 20 lat przedsiębiorstwo z Jeleniej Góry, założone przez Grzegorza Baranieckiego, motocyklistę, podróżnika oraz pasjonata motoryzacji. Od roku 2009 pod nazwą America West Ride, firma Centrum Motocyklowe organizuje wyprawy motocyklowe po USA na najwyższym poziomie.

Almot – od 30 lat producent aluminiowych artykułów do motocykli, motorowerów i samochodów. W 2010 roku firma reaktywowała kultową markę motocykli Junak, która cieszy się sporą popularnością w Polsce i na świecie.

BaByliss – producent najlepszych i najbardziej innowacyjnych akcesoriów do pielęgnacji włosów i zarostu. Marka powstała w 1960 roku w Paryżu.

Pomost 511 – klubokawiarnia, miejsce kreatywnego relaksu na Powiślu dla mieszkańców Warszawy i jej gości, strefa w której spotykają się różne środowiska, by wspólnie poimprezować i wypocząć.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności