03 września 2015

Motocykle Junak 125 z kolekcji 2015 w letniej sesji wideo

Wśród tegorocznych debiutantów pojawiło się wiele nowych propozycji Junaka z myślą o posiadaczach prawa jazdy B. Kilka z nich stało się głównymi bohaterami naszej letniej sesji, podczas których pokonaliśmy kilkaset kilometrów. Junak NK125, 127 oraz RS 125 to flagowe, sportowe propozycje marki, które w przeciągu dwóch kwartałów okazały się jednymi z najchętniej wybieranych motocykli sezonu 2015. Nie mniejszym powodzeniem cieszyły się modele M11 oraz M16 wyposażone w rzędowy, dwucylindrowy silnik 125 ccm.

Głównym celem sesji naszych tegorocznych nowości było nie tylko pokazanie „produktu”, ale też pewnego sposobu na życie, emocji jakie towarzyszą podczas jazdy nowym Junakiem. Zrealizowane fotografie oraz wideo to tak naprawdę ukoronowanie naszej ciężkiej pracy, jaką włożyliśmy w przygotowanie kolekcji. Ta okazała się inspirująca nie tylko dla miłośników jednośladów, ale chyba po części też dla branży motocyklowej w Polsce – mówi Mikołaj Sibora, Prezes Almot.

Tegoroczne wyniki sprzedaży, największy na rynku wzrost o 927,0% r/r i zajęcie drugiej lokaty w rankingu wolumenu sprzedaży motocykli pozwalają optymistycznie patrzeć w przyszłość marki Junak na polskim rynku. Z myślą o nowym sezonie, przed kilkoma tygodniami przedstawiliśmy jedną z naszych premier 2016 – jest to Junak M12 125. Wkrótce podzielimy się także kolejnymi propozycjami motocykli, nie tylko klasy 125 – dodaje.

Marka Junak serdecznie zachęca Was do obejrzenia tegorocznych materiałów realizowanych na potrzeby letniej sesji kolekcji 2015.

 

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz

POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Akceptuje Regulamin oraz Politykę Prywatności