2014-07-24

Od czasu podpisania ustawy przez Prezydenta uznaliśmy, że nowelizacja stała się faktem i możliwość podróżowania motocyklem 125 cm3 na kat. B prawa jazdy to kwestia tygodni. Dzisiejsza wiadomość o opublikowaniu nowych przepisów w Dzienniku Ustaw oznacza dla nas wszystkich, że prawo to wejdzie w życie za dokładnie 30 dni kalendarzowych, czyli 24 sierpnia tego roku - tłumaczy Karol Kopytek, Zastępca Kierownika Sprzedaży marki Junak.

Oceniamy, że prawdziwy boom dopiero przed nami. Spora część społeczeństwa albo jeszcze nie wie o nowych przepisach, albo podchodziła do nich do tej pory bardzo ostrożne, przez co decyzja o wyborze konkretnego pojazdu była nieco odłożona w czasie. Junak w swojej kolekcji posiada 6 motocykli z manualną skrzynią biegów. Z myślą o nowych przepisach na Junak.com.pl stworzyliśmy dedykowany dział poświęcony właśnie temu segmentowi. Szacujemy, że w sezonie 2015 liczba modeli 125 cm3 sygnowanych logo Junak co najmniej się podwoi. Obok motocykli znanych ze świetnego współczynnika ceny do jakości pojawią się również skutery, które również będą homologowane jako jednoślady przystosowane do poruszania się po naszych drogach posiadając wyłącznie prawo jazdy kat. B.


Zobacz także:

zamknij | X

W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego, junak.com.pl stosuje tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które to informacje serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego. Więcej: Polityka Cookies